Mano patirtis rodo, kad el. komercijos sukūrimo klausimas vis dar tampa aktualus klausimas. Esu turėjęs patirčių, kuomet besikeičiant projektų vadovams, net generaliniams direktoriams, išbandant nuomą, tada turint savo el. parduotuvę ir vis pasirenkant netinkamai verslas praranda ne tik gerus 3-5 metus, bet ir tūkstančius EUR. O ką jau kalbėti apie neuždirbtas pajamas per visą tą laiką, kol lankytojai negalėjo Jūsų el. parduotuvėje tinkamai apsipirkti?
Kaip nepasirinkti el. komercijos platformos, kuri jau yra savo saulėlydžio etape? Kaip pasirinkti teisingai vykdytoją, kad nereikėtų gailėtis? Ką reikia žinoti apie elektroninių parduotuvių kūrimą ir atsinaujinimą?
Kartu su Lina Luneckienė šiandien tiesioginiame Žinių radijas eteryje aptarėme, apie tai, ką reikia žinoti būsimam, o gal ir esamam el. parduotuvės savininkui?
❓ Tai visgi nuomotis ar turėti savo? Kokia pasaulinė praktika? Ir kokį nematomą nuomos aspektą dažnai pamiršta nauji prekyviečių savininkai?
🚫 Kokios sistemos (nors ir atrodo pigios bei populiarios) tikrai geriau nenaudoti tam, jog investicija nebūtų išmesta prniek? Kaip neperdaryti projekto po poros metų?
⚖️ Populiariausių Lietuvoje el. komercijos sistemų palyginimas: atsakymas į tai, ką rinktis, jeigu dar nesi apsisprendęs (?!)
🧩 Nauja, dar niekam nežinoma (ar tikrai?) Sylius platforma? Kuo ji kitokia nei įprastos? Koks pagrindinis kriterijus nuspręsti, ar tau jos jau reikia?
🧠 Įmonės projektų vadovui svarbiausias klausimas, kaip teisingai pasirinkti el. komercijos vykdytoją?
🚀 Ir kokios dažniausios klaidos tik susikūrus el. parduotuvę?
👉 Visa tai ir mano debiutas Žinių Radijo įraše: https://www.ziniuradijas.lt/laidos/verslo-pulsas/el-parduotuve-be-klaidu-ka-reikia-zinoti-verslui?video=1